Časté otázky

Co vás zajímá a na co se ptáte

Přihlásit se můžete pomocí kontaktního formuláře, napište mi vaše požadavky a časové možnosti, případně o jaký kurz máte zájem. Na váš e‑mail odpovím do 48 hodin.

Skupinové kurzy začínají vždy v polovině září a končí na konci ledna, druhý semestr začíná na začátku února a končí v polovině června. Přesné datumy najdete u jednotlivých kurzů.
Individuální výuka může začít kdykoli během roku.

Ano, je to možné. Pokud je v kurzu volné místo a vaše jazyková úroveň je stejná jako v kurzu, můžete se do skupiny přidat i během roku. Cenu vám pak spočítám podle počtu zbývajících lekcí.

Skupinové kurzy jsou pro 5 až 8 studentů, ale obvykle je v kurzu 6 osob. Mini kurzy jsou určené pro maximálně 5 studentů.

Některé kurzy a individuální lekce učím já, Věra Kuntová, která pro vás vybírá i další lektory. Snažím se vybírat lektory tak, aby výuka byla pro vás užitečná, zábavná a příjemná. Kladu důraz na zkušenosti, styl výuky zaměřený především na komunikaci v cílovém jazyce. Učit vás budou čeští lektoři a rodilí mluvčí, záleží na vašem výběru.

Symbol I znamená, že se začíná s učebnicí od začátku. Symboly II a III znamenají, že kurz pokračuje se stejnou učebnicí a výuka nebude od začátku učebnice. Ráda vám sdělím, kde daný kurz bude v učebnici navazovat.

Na konci každé jazykové úrovně máme pro vás připravený test a po úspěšném absolvování testu (alespoň 60%) vám na vyžádání vystavíme cerifikát o dosažené úrovni.

Samozřejmě, každý rok otevíráme kurz angličtiny a němčiny pro úplné začátečníky. Pokud jste úplný začátečník, není pro vás vhodný kurz s názvem Falešní začátečníci.

Pokud bude v kurzu méně než 4 studenti, kurz může pokračovat za stejnou cenu, ale sníží se počet lekcí. Pokud bude v kurzu 1–2 studenti, domluvíme se individuálně na dalších možnostech. Pokud vám nic, co vám nabídneme, nebude vyhovovat, vrátíme vám peníze.

Pokud nemůžete přijít na lekci ve skupinovém kurzu, lekce vám bohužel propadne, ale lektorka vám pošle materiály z hodiny.
V případě individuální výuky je možné zrušit jednu lekci včas, to je alespoň 24 hodin před začátkem lekce. V případě pozdního zrušení (méně než 24 hodin předem) lekce propadá nebo může být odučena online nebo lektorka pošle materiály k samostudiu.

Nenašli jste odpověď na vaši otázku?

Napište mi a já vám ráda odpovím.

Plné znění Zásad ochrany osobních údajů si přečtete zde
Časté otázky
Přejít nahoru