PŘÍPRAVA NA MATURITU A JAZYKOVÉ ZKOUŠKY

Pomůžeme vám udělat zkoušku z angličtiny, francouzštiny nebo němčiny. Poradíme vám, jak se na zkoušky nejlépe připravit, co dělat a co nedělat, abyste u zkoušky uspěli podle vašich představ. Známe triky, jak si ulehčit a zrychlit čtení, jak porozumět poslechu a jak zvládnout psaní bez větších problémů.

Na této stránce najdete

Zkoušky z angličtiny

Jazykové zkoušky z angličtiny

Chcete mít u maturity o jednu zkoušku méně? Udělejte si z angličtiny zkoušku FCE nebo CAE během školního roku a v květnu nemusíte maturitu z angličtiny absolvovat. Na zkoušku FCE a CAE vás připravíme individuálně nebo v přípravném kurzu pro 4 studenty.

Potřebujete certifikát Cambridge ESOL pro zaměstnavatele? Chcete studovat na zahraniční univerzitě? Podívejte se na nabídku zkoušek z angličtiny a vyberte tu, která bude pro vás nejvíce užitečná.

Nejste si jistí, jakou zkoušku vybrat? Napište mi, ráda vám poradím.

Jazykové zkoušky z angličtiny

Zkoušky KET a PET jsou spíše pro mírně pokročilé až pokročilé studenty a zase až tak velký dojem na zaměstnavatele neudělají.
První zkouškou, kterou akceptují firmy a školy jako náhradu za maturitu z cizího jazyka, je First (FCE) zkouška. Některé školy vám však prominou maturitu z angličtiny pouze když složíte zkoušku CAE.
Proficiency (CPE) je zkouška, která se s nadsázkou srovnává s úrovní rodilého mluvčího.
IELTS je zkouška, kterou vyžadují univerzity v Británii a má platnost 2 roky.
TOEFL je zkouška, kterou potřebujete, pokud se budete hlásit na univerzitu do Kanady, USA, Austrálie nebo Nový Zéland.
A samozřejmě máme české Státní jazykové zkoušky, které jsou akceptovány českými firmami a zaměstnavateli. Pokud se chcete stát překladatelem, bude vás zajímat Státní jazyková zkouška speciální, ke které se můžete přihlásit až po složení Státní jazykové zkoušky všeobecné.

Jazykové zkoušky z němčiny a francouzštiny

Němčina

Více o zkouškách najdete přímo na stránkách Goethe institutu. Naši lektoři vás na zkoušku připraví a doporučí vám centra, kde můžete zkoušku složit.

Francouzština

Více o zkouškách DELF a DALF najdete přímo na stránkách Francouzského institutu. My vám rádi dáme více informací o zkouškách z francouzštiny a kde a kdy je můžete dělat.

A je tu maturita z angličtiny nebo němčiny

Čeká vás maturita z angličtiny nebo němčiny? Bojíte se, že zkoušku nezvládnete? Zkoušku zvládnete, to víte, ale chcete mít co nejlepší výsledek?

Připravíme vás na maturitu, ale je potřeba se přihlásit včas. Neváhejte se zajímat o maturitu už ve třetím ročníku, jestli nejste v cizím jazyce za hvězdy, mohlo by být ve čtvrťáku pozdě.

Maturita z cizího jazyka se skládá z písemné části, didaktického testu a ústní části. V přípravném kurzu nebo individuální výuce vás připravíme na všechny tři části, včetně nácviku maturitních otázek.

Nabízíme individuální (pro 1 — 2 studenty) přípravu na maturitu z anglickéhoněmeckého jazyka a skupinovou přípravu na maturitu z angličtiny podle zájmu. Začněte už dnes!

 

 

Přejít nahoru