O nás

Jak to všechno začalo

V roce 2001 se jedna učitelka angličtiny rozhodla jít na volnou nohu. 

Ano, já Věra a současně můj manžel Pavel, jsme opustili veškeré jistoty a šli za svobodou.

V roce 2001 jsem si domluvila kroužky pro děti v místní škole. Po čase si už kroužky tvořili sami rodiče a po mně jen chtěli, abych jejich děti učila. Do toho jsem měla individuální hodiny pro dospělé a spolupracovala s místní jazykovou školou.

V roce 2009 jsem se rozhodla vytvořit malé jazykové studio, kde bych učila jen já a jeden rodilý mluvčí. Začala jsem hledat název, učebny a někoho, kdo mi vytvoří webové stránky.

Nejsem marketingový znalec, proto můj název byl Angličtina Radotín, nic lepšího mě nenapadlo a říkala jsem si: 

"Učíme angličtinu a jsme v Radotíně". 

Webové stránky mi vytvořil místní šikula a první učebnu jsem našla v KS U Koruny.

Časem mi webové stránky přestaly vyhovovat a učebna se stala malou. Přemístila jsem své studio do bývalého zdravotnického střediska, tedy tam, kde jsme nyní. V 1. patře budovy paní Šupáčkové. 

Dospělí a děti se hlásili a nechtěli jen výuku angličtiny, ale učili jsme také němčinu, italštinu, francouzštinu a španělštinu.

Do roku 2018 jsme se rozrostli o pár dalších lektorů, českých i zahraničních a spoustu nových kurzů a individuálních lekcí. Nicméně mým cílem nebyla a stále není velká jazyková škola, stále mám jazykové studio, které si zakládá na osobním přístupu a ocenění nejen klientů, ale i lektorů.

V roce 2019 přišel zlom v podobě mé dlouhodobé nemoci, ale naštěstí díky lektorům a věrným studentům jsme dokázali překonat i toto období, kdy jsem mohla výuku řídit pouze z postele. Tímto všem studentům, které jsem musela na rok a více opustit, děkuji, že zůstali i pod vedením jiných lektorů.

V lednu 2020 se vše začalo obracet k lepšímu, já začala opět učit a přišlo období koronaviru, které dokázalo ohrozit nejen malé firmy, ale i ty mnohem větší. Opět děkuji všem mým studentům, kteří dokázali pokračovat formou online lekcí a pomohli mi udržet jazykové studio Angličtina Radotín nad vodou.

Máme září 2020, já a moji kolegové se těšíme na všechny stávající i nové studenty, děti i dospělé a pevně věříme, že se budete chtít vzdělávat i když je situace tak trochu nejistá.

Vytvořili jsme pro vás nové webové stránky a nové kurzy vedené stávajícími i novými kvalitními lektory.

Přeji nám všem hezký nový školní rok!!!

Věra Kuntová