Lektoři

Mgr. Věra Kuntová

Majitelka JS/ lektorka angličtiny

„Vždy jsem se ráda učila cizí jazyky, nakonec zvítězila angličtina, kterou jsem vystudovala na PF UK po studiu učitelství pro 1. stupeň. Současně jsem získala certifikát CPE a začala jezdit do Británie, abych své jazykové schopnosti zdokonalila. 

Výuce angličtiny se věnuji přes 25 let a současně v Anglii pracuji každé léto jako dobrovolník v Camphill Community, kde se věnuji práci s postiženými lidmi. 

Kromě výuky angličtiny a vedení jazykového studia se věnuji vzdělávání lektorů a učitelů angličtiny. 

Miluji cestování, Británie je mou srdcovou záležitostí, ale líbí se mi i v USA a Kanadě.“

Mgr. Kateřina Dudáková

Lektorka angličtiny

„Na angličtině mám nejvíc ráda její libozvučnost a rozmanitost. Ráda se jí obklopuji ze všech stran. Vystudovala jsem obor Anglický jazyk a literatura na Masarykově univerzitě v Brně a už během studia jsem začala učit, je tomu sedm let. Ráda cestuji, nejen do anglicky mluvících zemí, a ráda poznávám nové kultury. Moje nejdelší výprava trvala jeden rok, kdy jsem žila v Kalifornii a poznávala přírodní i kulturní krásy okolních amerických států. Učení je společenské povolání a nejvíce mě na něm baví poznávání nových lidí a nejen znalosti předávat, ale i přijímat.“

Sam Hopkins

Lektor angličtiny/rodilý mluvčí

„My name is Sam and I have been teaching English in Prague for one year and I have enjoyed my experience very much. I have a wide variety of teaching styles that I use depending on what my students need. I especially enjoy getting to know my students and helping them improve their English.“

Mgr. Simona Filipová

Jmenuji se Simona Filipová. Jsem nadšená lektorka anglického jazyka, který jsem vystudovala spolu s hudební výchovou na Pedagogické fakultě v Ústí nad Labem. Výuce se věnuji už od roku 2009. Jelikož učím na základní i jazykové škole, mám zkušenost s výukou všech věkových kategorií. Své hodiny se snažím vést zábavnou formou a neustále se vzdělávám v nových metodách. Ráda vidím spokojenost v očích klientů a jejich pokroky. Ve svém volném čase se věnuji hudbě, pasení ovcí se psem a dělám instruktorku jógy.


Mgr. Zuzana Malášková

Lektorka němčiny

Jmenuji se Zuzana Malášková. Narodila jsem se v Drážďanech. Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze obor německý jazyk a literatura. Po studiu jsem 16 let pracovala na centrále velké německé společnosti. Výuce německého jazyka jsem se naplno začala věnovat v roce 2016. Jde mi o to, aby studenti v hodinách nejen mluvili německy, ale používali jazyk správně.

Mgr. Alena Palmeová

Lektorka francouzštiny

Jmenuji se Alena Palmeová, pocházím z Radotína, kde však již delší dobu nebydlím. Po studiích na místním gymnáziu jsem vystudovala FFUK. Výuce jazyků se věnuji zhruba posledních 14 let, praxi mám jak ve státním, tak soukromém sektoru. Nespecializuji se na žádnou cílovou skupinu, avšak zkušenosti mám hlavně s dospívajícími a dospělými studenty/klienty. Jazyky mne stále baví a myslím, že bavit dlouho nepřestanou. Vždy se snažím o pestrou výuku s důrazem na vyváženost všech kompetencí.