Něco o nás

Jazykové studio začalo v roce 2008, kdy jsem učila já a moje kolegyně, rodilá mluvčí, v malé učebně v KS U Koruny.
Postupně se začaly skupinky studentů, dětských i dospělých, rozrůstat a nestačila ani jedna učebna ani jedna lektorka navíc. Rodiče si sami tvořili skupinky dětí a přáli si, abychom je učily, já nebo Meghan.

Změnila jsem místo pro naše jazykové studio a rozšířila tým lektorů, které jsem se snažila vždy pečlivě vybírat, ať už se jednalo o české lektory nebo rodilé mluvčí. Chodili k nám děti i dospělí a učili se angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu nebo italštinu.

Díky covidu jsem se začala digitálně vzdělávat, aby si naše jazykové studio udrželo dobrou úroveň i v online lekcích. Já osobně jsem si online lekce velmi oblíbila, protože mi nabízí rozmanitou zásobu materiálů do mých hodin angličtiny.

Snažím se vybírat lektory podle mých představ, jak má vypadat výuka, která má studentům něco dát. Neříkám, že se mi to vždy podaří, ale rozhodně je mým cílem, abyste u nás byli spokojení, vy dospělí, ať už jako rodiče našich žáků nebo jako naši studenti. A samozřejmě, aby byly spokojené děti, aby je výuka bavila a aby začaly v cizím jazyce komunikovat.

Kdo v jazykovém studiu učí

Lektorka angličtiny

Mgr. Věra Kuntová

Majitelka studia Lektorka angličtiny

Vždy jsem se ráda učila cizí jazyky, nakonec zvítězila angličtina, kterou jsem vystudovala na PF UK po studiu učitelství pro 1. stupeň. Současně jsem získala certifikát CPE a začala jezdit do Británie, abych vám studentům mohla ukázat angličtinu, kterou se opravdu mluví. Výuce angličtiny se věnuji přes 25 let a současně v Anglii pracuji každé léto jako dobrovolník s postiženými lidmi.
Kromě výuky angličtiny a vedení jazykového studia se věnuji vzdělávání lektorů a učitelů angličtiny.
Miluji cestování, Británie je mou srdcovou záležitostí, ale líbí se mi i v USA a Kanadě.

Lektorka angličtiny

Mgr. Simona Filipová

lektorka angličtiny

Jmenuji se Simona Filipová.
Jsem nadšená lektorka anglického jazyka, který jsem vystudovala spolu s hudební výchovou na Pedagogické fakultě v Ústí nad Labem. Výuce se věnuji už od roku 2009. Jelikož učím na základní i jazykové škole, mám zkušenost s výukou všech věkových kategorií. Své hodiny se snažím vést zábavnou formou a neustále se vzdělávám v nových metodách. Ráda vidím spokojenost v očích klientů a jejich pokroky. Ve svém volném čase se věnuji hudbě, pasení ovcí se psem a dělám instruktorku jógy.

Lektorka němčiny

Mgr. Simona Sedlářová

lektorka němčiny

Němčina mě vždycky lákala a tak jsem se rozhodla pro studia na FF UJEP v Ústí nad Labem, obor Germanistika.
Abych věděla, jak se cítí mí studenti u zkoušek, udělala jsem si Zertifikat C2 a státní překladatelskou zkoušku.
12 let pusobím na ZŠ v Praze jako učitelka Nj pro 2. stupeň a 22 let působím v jazykových školách jako lektorka a překladatelka pro Nj.
Vyučuji firemní kurzy, veřejné a individuální a dětské kurzy pro JŠ, všechny věkové skupiny. Jsem vdaná a mám 2 děti.Mám ráda inline brusle, kolo a lyžování.

Mgr. Barb Kuntová

Lektorka angličtiny online

Brzy bude doplněno

Nick Wiggington

lektor angličtiny

Brzy bude doplněno

Lektorka angličtiny

Simona Příhodová

lektorka angličtiny a španělštiny online

Výuku jazyků jsem si oblíbila pro svou hravost a kreativitu. V současné době vyučuji anglickýšpanělský jazyk. Ráda pracuji s dětmi i dospělými a používám zajímavé a originální materiály, které studenty baví. Učitelství angličtiny a anglickou filologii jsem vystudovala na Slezské Univerzitě v Opavě a v oboru pracuji již 12 let. Ve Španělsku jsem žila tři roky a vedla zde kurzy v jazykové škole, kde jsem se zároveň věnovala studiu španělštiny. Ráda cestuji a poznávám různé kultury, možná se se mnou na mých cestách potkáte online.

Lektorka angličtiny

Anastassia Pertsuhova

Lektorka angličtiny

My name is Anastasiia. I’ve always been a huge fan of English language and everything that’s connected with it. That’s why I chose to study English at the university. And that’s why I decided to teach it afterwards. English is my passion and I want to share it with others. I’ve been teaching for more than 7 years now and I don’t want to stop. I want my students to fall in love with this language the way I did many years ago.
 
Levandule

Mgr. Alena Palmeová

lektor francouzštiny

Jmenuji se Alena Palmeová, pocházím z Radotína, kde však již delší dobu nebydlím.
Po studiích na místním gymnáziu jsem vystudovala FFUK. Výuce jazyků se věnuji zhruba posledních 14 let, praxi mám jak ve státním, tak soukromém sektoru. Nespecializuji se na žádnou cílovou skupinu, avšak zkušenosti mám hlavně s dospívajícími a dospělými studenty/klienty.
Jazyky mne stále baví a myslím, že bavit dlouho nepřestanou. Vždy se snažím o pestrou výuku s důrazem na vyváženost všech kompetencí.

Jazykové studio Angličtina Radotín

Jazykové studio se nachází v Praze — Radotíně, nám. Osvoboditelů 69, učebny jsou v 1. patře. Ráda si s vámi domluvím schůzku a ukáži vám naše prostory.

Nejste z Radotína a přesto byste se chtěli se mnou učit angličtinu? Založila jsem online výuku pro dospělé pod názvem English time Angličtina online s Věrou, kde na vás čeká individuální výuka online, jazykové výzvy a další online kurzy angličtiny.