JS Angličtina Radotín

a naši lektoři

Jazykové studio začalo v roce 2008, kdy jsem učila já a moje kolegyně, rodilá mluvčí, v malé učebně v KS U Koruny.
Postupně se začaly skupinky studentů, dětských i dospělých, rozrůstat a nestačila ani jedna učebna ani jedna lektorka navíc. Rodiče si sami tvořili skupinky dětí a přáli si, abychom je učily, já nebo Meghan.

Změnila jsem místo pro naše jazykové studio a rozšířila tým lektorů, které jsem se snažila vždy pečlivě vybírat, ať už se jednalo o české lektory nebo rodilé mluvčí. Chodili k nám děti i dospělí a učili se angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu nebo italštinu.

Díky covidu jsem se začala digitálně vzdělávat, aby si naše jazykové studio udrželo dobrou úroveň i v online lekcích. Já osobně jsem si online lekce velmi oblíbila, protože mi nabízí rozmanitou zásobu materiálů do mých hodin angličtiny.

Snažím se vybírat lektory podle mých představ, jak má vypadat výuka, která má studentům něco dát. Neříkám, že se mi to vždy podaří, ale rozhodně je mým cílem, abyste u nás byli spokojení, vy dospělí, ať už jako rodiče našich žáků nebo jako naši studenti. A samozřejmě, aby byly spokojené děti, aby je výuka bavila a aby začaly v cizím jazyce komunikovat.

Kdo v jazykovém studiu učí

Lektorka angličtiny

Věra Kuntová

Vždy jsem se ráda učila cizí jazyky, nakonec zvítězila angličtina, kterou jsem vystudovala na PF UK po studiu učitelství pro 1. stupeň. Současně jsem získala certifikát CPE a začala jezdit do Británie, abych vám studentům mohla ukázat angličtinu, kterou se opravdu mluví. Výuce angličtiny se věnuji přes 25 let a současně v Anglii pracuji každé léto jako dobrovolník s postiženými lidmi. Kromě výuky angličtiny a vedení jazykového studia se věnuji vzdělávání lektorů a učitelů angličtiny. Miluji cestování, krasobruslení a zkoušení klobouků v anglických charity shops.

Lektorka angličtiny 2

Sofie Khodina

Již několik let věnuji výuce cizích jazyků pro děti a dospělé a každým dnem mě to baví víc a víc. Moje «jazyková» cesta se začala na základní škole, a překvapivě problémem s angličtinou. Účastí různých kurzů a soukromými hodinami jsem si nejen zlepšila své znalosti, ale i natolik se zamilovala do angličtiny, že jsem ve volném čase začala tvořit vlastní studijní materiály, číst o Británii, pomáhat s učením spolužákům. Jazyky jsou moje vášeň, ráda je učím především děti. Když vidím, že mladšího studenta zaujala lekce, že se zajímá o látku a umí udržet pozornost na hodině, dostávám obrovskou motivaci. 

Native English teacher

Nick Wigginton

Nick is a qualified tutor with 26 years of experience in teaching language and literature. He also specialises in proofreading, editing, CV’s, and interview techniques. And preparing students for FCE and CAE exams. A já bych jen dodala, že studenti o něm říkají, že je to nejlepší lektor angličtiny (z rodilých mluvčích), které ho u mě ve studiu zažili :-).

Simone Stansbury

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lektorka angličtiny 3

Helena Hrychová

Už od mala mě baví práce s dětmi a vzhledem k tomu, že cizí jazyky mě provází celým životem, rozhodla jsem se vystudovat učitelství AJ a FJ na PedF UK. Miluji cestování, dva roky jsem žila v zahraničí, kde mám spoustu přátel a kam se též ráda vracím, ale mám ráda i objevování nových míst a destinací. Zjistila jsem, že znalost cizího jazyka vám vždy otevře pomyslné dveře k místním obyvatelům a do jejich životů. I z tohoto důvodu jsem se rozhodla jazyky vyučovat a umožnit svým žákům totéž. Mám zkušenosti s výukou anglického jazyka u žáků všech jazykových úrovní a věkových kategorií od předškoláků až po dospělé. Výuku se vždy snažím vést hravou formou, aby žáky bavila a byli nuceni co nejvíce komunikovat. Kromě angličtiny vyučuji i francouzský jazyk. Mezi mé další zájmy patří ruční práce, turistika či zahradničení.

Lektorka FCE, CAE

Barb Kuntova

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Katka Gilíková

Hola! Výuce španělského jazyka se věnuji již více než 15 let. Má práce mě profesně velmi naplňuje, protože mám možnost se setkávat s různými lidmi a pomáhat jim splnit si jejich jazykové cíle či sny. Ať už jsou to cíle ve formě složení jazykové zkoušky, schopnosti dorozumět se na dovolené nebo zlepšení známky ve škole vždy ke všem lekcím přistupuju zodpovědně. Lekce vedu přátelsky dle potřeb studentů a baví mě vytvářet vlastní materiály. Studenty se snažím naučit nejen gramatiku, ale také vzbudit zájem o španělskou kulturu a tradice. Ve volném čase se vzdělávám v oblasti moderních technologií ve výuce cizích jazyků. 

Lektorka němčiny

Simona Sedlářová

Němčina mě vždycky lákala a tak jsem se rozhodla pro studia na FF UJEP v Ústí nad Labem, obor Germanistika. Abych věděla, jak se cítí mí studenti u zkoušek, udělala jsem si Zertifikat C2 a státní překladatelskou zkoušku. 12 let pusobím na ZŠ v Praze jako učitelka Nj pro 2. stupeň a 22 let působím v jazykových školách jako lektorka a překladatelka pro Nj. Vyučuji firemní kurzy, veřejné a individuální a dětské kurzy pro JŠ, všechny věkové skupiny. Jsem vdaná a mám 2 děti.Mám ráda inline brusle, kolo a lyžování.

Jazykové studio Angličtina Radotín

Jazykové studio se nachází v Praze — Radotíně, nám. Osvoboditelů 69, učebny jsou v 1. patře. Ráda si s vámi domluvím schůzku a ukáži vám naše prostory.

Nejste z Radotína a přesto byste se chtěli se mnou učit angličtinu? Založila jsem online výuku pro dospělé pod názvem English time Angličtina online s Věrou, kde na vás čeká individuální výuka online, jazykové výzvy a další online kurzy angličtiny.

Přejít nahoru