Jazyková online výzva

Domluvte se anglicky na dovolené!

Kdy:
27.5. — 16.6.2024

Počet studentů:
20 studentů

Úroveň angličtiny:
A1 (už jsem se někdy angličtinu učil/a) až B1 (dost toho umím, ale bojím se mluvit a rád/a si něco zopakuji).

Cena

1700 Kč

za 3 týdny angličtiny každý den.

Early bird cena

Platí do 10. května 2024

1700 Kč

1480 Kč

Celé 3 týdny s angličtinou

Učíte se anglicky už nějakou dobu, ale když máte jet za dcerou do ciziny, tak si s sebou berete manžela nebo svojí lektorku angličtiny? Bojíte se, že když promluvíte anglicky, tak se ztrapníte? V hotelu se nějak domluvíte, ale když rozhovor skončí, tak si říkáte, jak byste to mohli říct líp? Pokaždé si říkáte, že teď už s tím něco uděláte a na další dovolené se budete chtít domluvit anglicky? Domluvte se na dovolené již letos.

Tak právě pro vás je tu anglická výzva Domluvte se na dovolené

Připojte se k dalším studentům, kteří se stejně jako vy chtějí připravit na dovolenou, která je “just round the corner” (za rohem). Budeme se potkávat ve facebookové skupině a máme přesně 21 dní na to, abyste si začali věřit a dokázali se domluvit:

Nemusíte se zrovna chystat do Anglie nebo do Kanady jako já, pokud neumíte jiný cizí jazyk, tak vám bude angličtina k užitku všude v cizině.
Celé tři týdny vás budu denně zásobovat cvičeními, frázemi, slovní zásobou, budeme hrát hry, budeme poslouchat, psát, číst a mluvit. Bude spousta prostoru na vaše otázky a problémy nebo chyby, kterých se nemůžete zbavit.

Výzva je vhodná pro všechny, kdo už něco z angličtiny umí, ale na druhou stranu mají pocit, že je stále co zlepšovat. Když použiju ta nic neříkající písmena a čísla, tak výzva je vhodná pro úroveň A1 — B1, věčné začátečníky, mírně a středně pokročilé.

Můžete se těšit na

Výhody jazykové výzvy

Jak se anglická výzva Domluvte se na dovolené líbila?

Lucie Strejcováředitelka ZŠ
Read More
Výzvu jsem si moc užila, bavilo mě to. Měla pro mě opravdový přínos. Takto intenzivní práce mi vyhovuje a přináší výsledky. Chtěla jsem si před dovolenou osvěžit nutné fráze, které mi pomohou se v zahraničí lépe orientovat. Mé očekávání se splnilo, postavila jsem se k výzvě čelem a opravdu jsem se tři neděle jazyku plně věnovala. Naučila jsem se dost nových slovníček. Ano, rozhodně mi to pomohlo. Na dovolené mluvit budu, protože můj manžel nemluví. I proto jsem cítila potřebu se trochu posunout. Určitě bych se přihlásila znova, je to jediná možnost, jak se přinutit učit se každý den. 
Zuzkalektorka němčiny
Read More
Věrko, měla jsi to vše skvěle připravené. Vše na sebe logicky navazovalo, mělo to systém (což my systematici oceňujeme :-)). Materiály na FB si ještě musím jednou projít, zopakovat, abych si to více upevnila. Věnovala jsem se denně AJ (i když jen pár minut), doplnila jsem si slovní zásobu + ujasnila si některé gramat. jevy. Měla pro mě přínos i jako pro lektora (i když jiného jazyka). Je myslím přínosné, když si to člověk vyzkouší i z druhé strany a vidí, co funguje, co méně. Kdybych měla výzvu popsat 3 slovy, tak bych řekla: “denní/ návyková/ logická návaznost-provázanost”. 
Dagmar Meisnerováředitelka MŠ, nyní v důchodu
Read More
Výzva byla zajímavá, pro mě opakující i rozšiřující. Časově občas náročnější. Děkuji lektorce. Uvítala bych papírovou podobu všech lekcí. Výzva splnila má očekávání, která byla prohloubení znalostí spojených s cestováním — nová slovíčka a fráze. Řekla bych, že výzva byla zajímavá, poučná a pestrá. Do výzvy bych se přihlásila znova, protože potřebuji opakovat a zdokonalovat se v angličtině. 
Previous
Next

Kdo se na vás ve výzvě těší? 

Jmenuji se Věra a dovedu si dovolenou užít, někdy i bláznivě. Léto ráda trávím v Anglii, kde dělám dobrovolníka v camphillu a pracuji s lidmi s postižením. V Anglii jsem obvykle tak 1 měsíc a další část léta trávím, třeba v Kanadě. Moc ráda vám ve výzvě předám, co jsem se v anglicky mluvících zemích naučila. I když už učím tak dlouho, že jsem ještě pouštěla písničky z kazeťáku, vždycky se snažím, aby mé lekce měly šmrnc a bavily vás. Tak co? Jdete do toho letos se mnou?

Objednání online jazykové výzvy 

Domluvte se anglicky na dovolené

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Přejít nahoru