Individuální výuka nejen angličtiny pro děti

Je vaše dítě šikovné na cizí jazyky? Nebo naopak potřebujete, aby lektor s vaším synem či dcerou probíral v angličtině, co je potřeba do školy? Myslíte si, že se ve skupinovém kurzu angličtiny nic nenaučí?

Můžete zvolit individuální výuku angličtiny nebo jiného cizího jazyka pro vaše dítě.

Děti se většinou jako první cizí jazyk učí angličtinu, se kterou mohou začít až ve škole, obvykle ve 3. třídě. Z vlastní zkušenosti jako matky a jako zkušené lektorky angličtiny doporučuji začít s angličtinou nebo jiným jazykem co nejdříve. Děti mají úžasnou schopnost napodobovat a většina mladých lidí, kteří začali s angličtinou v raném věku, má velmi dobrou výslovnost.

Začneme-li děti seznamovat s angličtinou již v předškolním věku, ukážeme dětem, že jsou i jiné země a jazyky než čeština a oni budou brát druhý cizí jazyk jako samozřejmost. Důležité je, jak děti s angličtinou seznamovat. Jsem zastáncem hravé formy výuky a z praxe vím, že děti jsou schopné získávat cizí jazyk bez pomoci češtiny. Individuální výuka angličtiny pomůže dítěti v cílovém jazyce komunikovat, ptát se, reagovat a lehce se orientovat v anglickém prostředí.

Individuální výuku nabízíme v angličtině, němčině, francouzštiněšpanělštině, učí u nás čeští lektoři i rodilí mluvčí. Všechny naše lekce jsou vedené zábavnou a hravou formou, aby se děti nenudily a naučily se jazyk aktivně používat.

 

Výhody individuální výuky angličtiny u dětí

Individuální výuka angličtiny

Cena individuální výuky angličtiny a dalších jazyků

55 minut 

750 Kč
balíček 12 lekcí 

55 minut 

700 Kč
balíček 18 lekcí 

40 minut 

500 Kč
balíček 12 lekcí 

40 minut 

500 Kč
balíček 18 lekcí 

Bojíte se, že individuální výuka angličtiny bude pro dítě příliš náročná? Cena vám připadá vysoká?

Máme pro vaše děti výuku angličtiny, němčiny, ale i dalších jazyků ve dvojici.

Individuální výuka angličtiny ve dvojici je velmi oblíbenou variantou a kompromisem mezi skupinovou výukou a finančně náročnější individuální výukou cizích jazyků. Děti mají tento výuky rády, většinou nemají obavy, že nebudou lektorovi rozumět, vždycky je po ruce kamarád nebo kamarádka, která poradí. Nebojte se, že se děti budou bavit hlavně česky, na to jim zkušený lektor, ať už je to český lektor nebo rodilý mluvčí, nedá čas. 

Zajímá vás, jak poznat dobrého lektora a co by takový dobrý lektor nebo lektorka měli umět? Podívejte se na můj článek Jak poznat dobrého lektora angličtiny.

 

Výhody výuky angličtiny ve dvojici

Ceník výuky angličtiny a dalších jazyků ve dvojici

55 minut 

450 Kč
balíček 12 lekcí 

55 minut 

430 Kč
balíček 18 lekcí 

40 minut 

350 Kč
balíček 12 lekcí 

40 minut 

350 Kč
balíček 18 lekcí