Individuální výuka nejen angličtiny pro dospělé

Cizí jazyk se dá učit různým způsobem a záleží jen na vás, jakou variantu si vyberete. Jsme tu pro vás a moc rádi vám pomůžeme a poradíme zvolit styl výuky, který povede ke zlepšování angličtiny, němčiny nebo jiného cizího jazyka.

Někomu vyhovují skupinové kurzy, kde se můžete setkávat s dalšími studenty, porovnávat vaše pokroky a komunikovat v cizím jazyce. Jiní studenti preferují menší skupinky, dvojice nebo individuální výuku třeba angličtiny. Zkuste si odpovědět na pár následujícíh otázek, které vám možná pomohou vybrat si správný typ výuky.
Individuální výuka

Pak je individuální výuka angličtiny a dalších jazyků vhodná právě pro vás. Zvolíte si den, čas, lektora a zaměření výuky podle vašich představ. Můžete si domluvit lekce v našich učebnách nebo online výuku, vše záleží jen na vás. Ale nebojte, lektor bude v hodinách ten profesionál, který vám ukáže cestu a možnosti, jak se nebát mluvit a cizí jazyk aktivně používat.

Individuální výuku nabízíme v angličtině, němčině, francouzštině, španělštině a italštině, lekce mohou být vedené českým lektorem nebo rodilým mluvčím.

Cena individuální výuky

60 minut

630 Kč
balíček 12 lekcí

60 minut

600 Kč
balíček 18 lekcí

45 minut

480 Kč
balíček 12 lekcí

45 minut

450 Kč
balíček 18 lekcí

Bojíte se, že individuální výuka bude pro vás příliš náročná? Cena vám připadá vysoká?

Zkuste výuku ve dvojici, kterou si můžete vytvořit sami nebo vám druhého do dvojice zajistíme my.

Výuka jazyků ve dvojici

Cena lekcí ve dvojici

60 minut

430 Kč za osobu
balíček 12 lekcí

60 minut

400 Kč za osobu
balíček 18 lekcí

45 minut

350 Kč za osobu
balíček 12 lekcí

45 minut

320 Kč za osobu
balíček 18 lekcí