Individuální výuka nejen angličtiny pro dospělé

Cizí jazyk se dá učit různým způsobem a záleží jen na vás, jakou variantu si vyberete. Jednou z možností je individuální výuka angličtiny a dalších cizích jazyků. Jsme tu pro vás a moc rádi vám pomůžeme a poradíme zvolit styl výuky, který povede ke zlepšování angličtiny, němčiny nebo jiného cizího jazyka.

Někomu vyhovují skupinové kurzy, kde se můžete setkávat s dalšími studenty, porovnávat vaše pokroky a komunikovat v cizím jazyce. Jiní studenti preferují menší skupinky, dvojice nebo individuální výuku třeba angličtiny. Zkuste si odpovědět na pár následujícíh otázek, které vám možná pomohou vybrat si správný typ výuky.
Individuální výuka

Pak je individuální výuka angličtiny a dalších jazyků vhodná právě pro vás. Zvolíte si den, čas, lektora a zaměření výuky podle vašich představ. Můžete si domluvit lekce v našich učebnách nebo online výuku, vše záleží jen na vás. Ale nebojte, lektor bude v hodinách ten profesionál, který vám ukáže cestu a možnosti, jak se nebát mluvit a cizí jazyk aktivně používat.

Zajímá vás pouze výuka angličtiny a chcete se učit online se mnou? Koukněte na můj web English-time zaměřený pouze na online výuku.

Individuální výuku nabízíme v angličtině, němčině, francouzštině, španělštiněitalštině, lekce mohou být vedené českým lektorem nebo rodilým mluvčím.

Cena individuální výuky

60 minut 

630 Kč
balíček 12 lekcí 

60 minut 

600 Kč
balíček 18 lekcí 

45 minut 

480 Kč
balíček 12 lekcí 

45 minut 

450 Kč
balíček 18 lekcí 

Bojíte se, že individuální výuka bude pro vás příliš náročná? Cena vám připadá vysoká?

Zkuste výuku ve dvojici, kterou si můžete vytvořit sami nebo vám druhého do dvojice zajistíme my.

Individuální výuka angličtiny a dalších jazyků ve dvojici

Cena lekcí ve dvojici

60 minut 

430 Kč za osobu
balíček 12 lekcí 

60 minut 

400 Kč za osobu
balíček 18 lekcí 

45 minut 

350 Kč za osobu
balíček 12 lekcí 

45 minut 

320 Kč za osobu
balíček 18 lekcí 

Co si myslí naši klienti a studenti

Hedvika Absolonová
Hedvika Absolonovástudentka SŠ
Read More
Za posledních pár let se moje angličtina ohromně zlepšila díky individuální výuce s Věrou. Příjemná atmosféra, skvělá výuka, každá hodina je něčím ozvláštněná, hry a videa v angličtině, celá hodina v angličtině, příprava na testy do školy, všechno je skvělé Věra mi pomohla zvednout se z určitého žebříčku dál, zlepšila jsem se v mluvení, kterého se už vůbec nebojím. A to jsem introvert. Co bych řekla kamarádům? Ať to zkusí, že se budou na angličtinu těšit. 
Petr Vondrášek
Petr VondrášekIT product manager
Read More
Lektorka Věra Kuntová ví, jak naučit anglicky. Individuální výuka angličtiny má systém a zároveň je přizpůsobena mým potřebám. Výsledky jsou vidět už po pár lekcích. Doporučuji všem, kdo se chtějí zlepšit. Získal jsem seběvědomí v mluvení, snáz rozumím, baví mě videa z TED a vím, že to funguje. 
Olga Schalková
Olga Schalkovázdravotní sestra
Read More
S výukou ve dvojici jsem velmi spokojená, určitě bych jazykové studio doporučila svým známým. Pracujeme s učebnicí, ale také v hodinách hodně konverzujeme. Určitě mi vyhovuje více výuka ve dvojici než kurz o více lidech. 
Previous
Next

Pořád nevíte, jestli je individuální výuka pro vás?

Napište mi, zavolejte a já vám ráda odpovím na vaše otázky. Nabídnu vám možnost zaplatit si jednu lekci a pak se rozhodnout, jestli budete pokračovat. Lekce zdarma jsou teď sice moderní, ale my je nenabízíme. Víme, co děláme, umíme učit a své práce si vážíme. Já jako majitelka studia si vážím nejen své práce, ale i práce svých kolegů a přeji si, aby jejich práce byla oceněna.

Na všechny nové studenty se moc těšíme a uděláme vše pro to, aby se vám u nás líbilo.