Individuální lekce jazyků pro děti

Je vaše dítě šikovné na cizí jazyky? Nebo naopak potřebujete, aby lektor s vaším synem či dcerou probíral v angličtině, co je potřeba do školy? Myslíte si, že se ve skupinovém kurzu angličtiny nic nenaučí?

Můžete zvolit individuální lekce angličtiny nebo jiného cizího jazyka pro vaše dítě.

Děti se většinou jako první cizí jazyk učí angličtinu, se kterou mohou začít až ve škole, obvykle ve 3. třídě. Z vlastní zkušenosti jako matky a jako zkušené lektorky angličtiny doporučuji začít s angličtinou nebo jiným jazykem co nejdříve. Děti mají úžasnou schopnost napodobovat a většina mladých lidí, kteří začali s angličtinou v raném věku, má velmi dobrou výslovnost.

Začneme-li děti seznamovat s angličtinou již v předškolním věku, ukážeme dětem, že jsou i jiné země a jazyky než čeština a oni budou brát druhý cizí jazyk jako samozřejmost. Důležité je, jak děti s angličtinou seznamovat. Jsem zastáncem hravé formy výuky a z praxe vím, že děti jsou schopné získávat cizí jazyk bez pomoci češtiny. Individuální lekce angličtiny pomohou dítěti v cílovém jazyce komunikovat, ptát se, reagovat a lehce se orientovat v anglickém prostředí.

Individuální lekce nabízíme v angličtině, němčině, francouzštiněšpanělštině, učí u nás čeští lektoři i rodilí mluvčí. Všechny naše lekce jsou vedené zábavnou a hravou formou, aby se děti nenudily a naučily se jazyk aktivně používat.

Individuální lekce cizích jazyků mohou probíhat osobně v našem jazykovém studiu nebo online. Výhodou online lekcí je, že děti nemusí nikam docházet, učí se ve svém prostředí, které dobře znají a toho se dá využít právě v individuálních lekcích cizích jazyků.

Výhody individuálních lekcí u dětí

Individuální lekce angličtiny

Cena individuálních lekcí angličtiny a dalších jazyků

55 minut 

750 Kč
balíček 12 lekcí 

55 minut 

700 Kč
balíček 18 lekcí 

40 minut 

550 Kč
balíček 12 lekcí 

40 minut 

500 Kč
balíček 18 lekcí 

Bojíte se, že individuální lekce angličtiny bude pro dítě příliš náročná? Cena vám připadá vysoká?

Máme pro vaše děti výuku angličtiny, němčiny, ale i dalších jazyků ve dvojici.

 Individuální lekce angličtiny ve dvojici je velmi oblíbenou variantou a kompromisem mezi skupinovou výukou a finančně náročnější individuální výukou cizích jazyků. Děti mají tento výuky rády, většinou nemají obavy, že nebudou lektorovi rozumět, vždycky je po ruce kamarád nebo kamarádka, která poradí. Nebojte se, že se děti budou bavit hlavně česky, na to jim zkušený lektor, ať už je to český lektor nebo rodilý mluvčí, nedá čas. 

Zajímá vás, jak poznat dobrého lektora a co by takový dobrý lektor nebo lektorka měli umět? Podívejte se na můj článek Jak poznat dobrého lektora angličtiny.

Výhody lekcí angličtiny ve dvojici

Ceník výuky angličtiny a dalších jazyků ve dvojici

55 minut 

450 Kč
balíček 12 lekcí 

55 minut 

430 Kč
balíček 18 lekcí 

40 minut 

350 Kč
balíček 12 lekcí 

40 minut 

350 Kč
balíček 18 lekcí 

Proč volí rodiče individuální lekce jazyků?

Ema
Ema
Read More
Ema má individuální lekce angličtiny dvakrát týdně, jednou s Věrou a jednou s rodilou mluvčí Simone. Dáváme přednost individuálním lekcím angličtiny, protože se Ema musí soustředit a pracovat po celou dobu lekce. Než začala Ema chodit na tyto online individuální lekce, bála se anglicky promluvit a teď s oběma lektorkama plynule komunikuje v angličtině. 
Nela
Nela
Read More
Pro Nelu jsme vybrali individuální lekce, protože se Nelinka stydí a je spíše tichá. Potřebujeme, aby se lektorka věnovala v lekcích pouze naší dceři a musíme říct, že to funguje. Nela se v angličtině zlepšuje a už se jí tolik nebojí. 
Jakub
Jakub
Read More
Kuba má v JS Angličtina Radotín individuální lekce němčiny a angličtiny. Vyhovuje nám, že si můžeme zvolit den a čas, jak náš syn potřebuje. Vzhledem k tomu, že Kuba hraje ještě tenis a fotbal, individuální lekce jazyků jsou pro nás výhodnější než skupinové kurzy. 
Previous
Next

Chcete, aby děti trénovaly angličtinu i doma?

Je mi jasné, že děti mají ze školy hodně úkolů a na další extra učení nezbývá čas a ani chuť. Ale víte, že existují stránky a aplikace, kde si děti mohou s angličtinou hrát? Asi nejznámější aplikací na výuku jazyků je Duolingo, které není pouze pro dospělé.

Máte menší děti, které mají rády písničky a videa? Proč by se nemohly dívat na videa v angličtině? Mezi mé oblíbené stránky plné anglických písniček pro malé děti, patří Super SimpleCocomelon, vyzkoušejte a uvidíte :-).
Přejít nahoru