Jazykové koučování

Angličtina se dá učit různým způsobem a záleží jen na vás, jakou variantu si vyberete. Jednou z variant je i jazykové koučování. Můžete se setkat také s názvy asynchronní výuka nebo samostudium. Výhodou jazykového koučování je, že můžete studovat v čase, který vám vyhovuje a přitom máte od lektora pravidelnou podporu při studiu.

Pro koho je jazykové koučování vhodné? Podívejte se na pár otázek a pokud je většina odpovědí ano, mohla by vás asynchronní výuka bavit a být vám prospěšná.
žena se učí anglicky

Výhody jazykového koučování

Možná si říkáte, proč byste měli platit za samostudium. Řekněte si upřímně, kolikrát jste se zkoušeli učit sami a jak dlouho jste to vydrželi. Sama vím, jak je těžké si najít čas a chuť učit se cizí jazyk. Pořád máme na práci něco jiného, zábavnějšího nebo prostě jen jednoduššího.

Pokud si nevytvoříte plán, nebudete mít cíl, nejspíš ani nebudete vědět, kde a jak začít. S tím vším vám rádi pomůžeme, stanovíme termín odevzdání úkolů a budete mít pravidelnou podporu lektora. Dvakrát za měsíc se s lektorem sejdete online a tento čas můžete využít jako konverzaci nebo jako konzultaci k vysvětlení nejasností.

Den a čas na učení si určíte sami. Lekce vám nemohou propadnout jako při běžné individuální výuce. Pokud máte cíl a chcete se cizí jazyk naučit, nic vám v tom nebude bránit.

Asynchronní výuku nabízíme primárně v angličtině s lektorkou Věrou Kuntovou (ano, to jsem já), na jazykové koučování ve španělštině doporučuji lektorku Ivanu Kudrnovou a na francouzštinu bych doporučila lektorku Hanku Šimáčkovou.

Jak to bude probíhat v angličtině

Učí se anglicky

Cena asynchronní výuky

2 200 Kč 

za měsíc 

2–3 hodiny 

výuky každý týden 

2 konverzace 

s lektorem 

Individuální 

výuka