Asynchronní výuka angličtiny

Angličtina se dá učit různým způsobem a záleží jen na vás, jakou variantu si vyberete. Jednou z variant je i asynchronní výuka angličtiny, která je někdy nazývána jazykové koučování. Jedná se o formu samostudia, s podporou lektora angličtiny, který je vám po dobu studia neustále k dispozici. Výhodou asynchronní výuky angličtiny je, že můžete studovat v čase, který vám vyhovuje a přitom máte od lektora pravidelnou podporu při studiu.

Pro koho je asynchronní výuka angličtiny vhodná? Podívejte se na pár otázek a pokud je většina odpovědí ano, mohla by vás asynchronní výuka bavit a být vám prospěšná.
 
Asynchronní výuka angličtiny

Asynchronní výuky angličtiny a její výhody

Možná si říkáte, proč byste měli platit za samostudium. Řekněte si upřímně, kolikrát jste se zkoušeli učit sami a jak dlouho jste to vydrželi. Sama vím, jak je těžké si najít čas a chuť učit se cizí jazyk. Pořád máme na práci něco jiného, zábavnějšího nebo prostě jen jednoduššího.

Pokud si nevytvoříte plán, nebudete mít cíl, nejspíš ani nebudete vědět, kde a jak začít. S tím vším vám rádi pomůžeme, stanovíme termín odevzdání úkolů a budete mít pravidelnou podporu lektora. Dvakrát za měsíc se s lektorem sejdete online a tento čas můžete využít jako konverzaci nebo jako konzultaci k vysvětlení nejasností.

Den a čas na učení si určíte sami. Lekce vám nemohou propadnout jako při běžné individuální výuce. Pokud máte cíl a chcete se cizí jazyk naučit, nic vám v tom nebude bránit.

Asynchronní výuku nabízíme primárně v angličtině s lektorkou Věrou Kuntovou (ano, to jsem já), na jazykové koučování ve španělštině doporučuji lektorku Ivanu Kudrnovou a na francouzštinu bych doporučila lektorku Hanku Šimáčkovou.

Asynchronní výuky angličtiny a její nevýhody

Asynchronní výuka angličtiny a dalších jazyků není vhodná pro všechny studenty. Asynchronní výuka se liší od běžné prezenční nebo online výuky, student není v přímém kontaktu s lektorem a musí mít dostatečnou motivaci pro studium. Dalším předpokladem je, že student je schopen převzít více zodpovědnosti za své studium.

Na druhou stranu je mnoho studentů, kterým asynchronní výuka (nejen) angličtiny velice vyhovuje, mají na své studium dostatek času  a nemusí se bát, že budou někoho zdržovat jako například v prezenčních kurzech. Lektor sice není při výuce fyzicky přítomen ale kdykoli se mě můžete na cokoli zeptat a já vám poradím, namotivuji nebo podpořím v dalším studiu.

Asynchronní výuka angličtiny a jak to probíhá

Asynchronní výuka angličtiny

Cena asynchronní výuky angličtiny

2 200 Kč 

za měsíc 

2–3 hodiny 

výuky každý týden 

2 konverzace 

s lektorem 

Individuální 

přístup 

Jaké úkoly můžete ode mě očekávat?

Zaujala vás asynchronní výuka angličtiny, ale pořád si nejste jistí?

Přejít nahoru